



Комплект обприскувач акумуляторний Forte CL-12A та турбо-насадка Grad
- Готово до відправки
- Код: 702020-3
2 160 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Комплект обприскувач акумуляторний Forte CL-12A та турбо-насадка Grad»

55,25 ₴
Кран-ручка для обприскувача
Електричний обприскувач Forte CL-12A швидко впорається з розпорошенням рідких добрив для обробки ягідних та фруктових культур. Цей обприскувач здатний працювати тривалий час від заряду акумулятора, показуючи при цьому високу продуктивність та дозволяючи розпорошувати препарат у широкому радіусі. Регулювання потужності струменя розпилення дозволить максимально ефективно витрачати розчин для обробки великих площ, так і невеликих необроблених ділянок.
- Насос Діафрагмовий
- Автоматична помпа
- Вольтметр для контролю рівня заряду акумулятора
- Регулятор тиску
Характеристики
Вага
6.5 кг
Ємність акумулятора
8 Ач
Акумулятор
Свинцево-кислотний
Габарити (ШхГхВ)
380х200х515 мм
Гарантія
1 рік
Дальність розпилення
До 12 м
Довжина розпилювальної трубки
65-110 см
Комплектація
• Обприскувач • 4 сопла насадки • Зарядний пристрій • Інструкція • Гарантійний талон
Країна походження
Китай
Максимальний тиск
4 Bar
Матеріал бака
Пластик
Матеріал вудки
Нержавіюча сталь
Матеріал ручки
Пластик
Напруга
12В
Наявність помпи
Так
Об'єм бака
12 л
Регулювання витрати рідини
Так
Робочий тиск
2 Bar
Спосіб перенесення
Ранцевий
Тип обприскувача
Акумуляторний
Час роботи від акумулятора
4 год
Турбонасадка для акумуляторного обприскувача - це додатковий пристрій, який перетворює обприскувач на потужний розпилювач за допомогою вбудованої повітряної турбіни, що створює інтенсивний та рівномірний потік рідини.
Вона збільшує продуктивність та швидкість обприскування, дозволяє глибоко проникати у крони дерев та обробляти важкодоступні ділянки, забезпечуючи якісне покриття.
Переваги:
Забезпечує рівномірне покриття поверхні рослини при розпиленні, навіть у щільних посадках або при густому листі.
Завдяки більш точному та ефективному розпорошенню зменшується витрата робочої рідини при збереженні якості обробки
Турбоефект дозволяє обробляти рослини на відстані, не підходячи до них впритул - особливо зручно для високих культур або дерев
Дві насадки для розпилення
Характеристики:
Торгова марка: Grad
Маса нетто: 1.8 кг
Гарантія: 12 місяців
Технічні характеристики
Виробник
Grad
Країна виробника
Китай
Колір
Зелений
Матеріал корпусу
Пластик
Тип
Акумуляторний
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Об'єм бака | 12 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 130 см |
| Довжина шланга | 120 см |
| Загальна вага | 5 кг |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 2 160 ₴


