

Комплект обприскувач акумуляторний Forte CL-12A та турбо насадка Grunhelm CF-107E
- Готово до відправки
- Код: 702020-1
2 055 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Комплект обприскувач акумуляторний Forte CL-12A та турбо насадка Grunhelm CF-107E»

55,25 ₴
Кран-ручка для обприскувача
Електричний обприскувач Forte CL-12A швидко подолає розпилення рідких добрив для ягідних та фруктових культур. Цей обприскувач здатний працювати тривалий час від заряду акумулятора, показуючи високу продуктивність та дозволяючи розпорошувати препарат у широкому радіусі. Регулювання потужності струменя розпилення дозволить максимально ефективно витрачати розчин для обробки великих площ, так і невеликих необроблених ділянок.
Насос Діафрагмовий
Автоматичний насос
Вольтметр для контролю рівня заряду акумулятора
Регулятор тиску
Характеристики
Вага
6.5 кг
Місткість акумулятора
8 Ач
Акумулятор
Свинцево-кислотний
Габарити (ШхГхВ)
380х200х515 мм
Гарантія
1 рік
Дальність розпилення
До 12 м
Довжина розпилювальної трубки
65-110 см
Комплектація
• Обприскувач • 4 сопла насадки • Зарядний пристрій • Інструкція • Гарантійний талон
Країна походження
Китай
Максимальний тиск
4 Bar
Матеріал бака
Пластик
Матеріал вудки
Нержавіюча сталь
Матеріал ручки
Пластик
Напруга
12В
Наявність помпи
Так
Об'єм бака
12 л
Регулювання витрати рідини
Так
Робочий тиск
2 Bar
Спосіб перенесення
Ранковий
Тип обприскувача
Акумуляторний
Час роботи від акумулятора
4 години
Насадка Grunhelm CF-107E використовується в парі з акумуляторним обприскувачем для збільшення швидкості та дальності результатів роботи. Модель Grunhelm CF-107E оснащена двигуном з повітряною турбіною, що дозволяє розпорошувати рідину на відстань 6 метрів. Завдяки такій насадці зручно обприскувати дерева. З інших особливостей моделі варто відзначити наявність кнопки живлення та простоту в роботі. Насадка Grunhelm CF-107E - чудовий помічник у боротьбі зі шкідниками. Підходить для всіх акумуляторних обприскувачів.
ОСОБЛИВОСТІ:
простота експлуатації;
висока швидкість роботи;
велика дальність розпилення;
компактні розміри.
Характеристики:
Гарантія - 1 рік
Тиск - 2-4 бар
Харчування - від 12В
Спосіб перенесення - Ручний
Тип обприскувача - Акумуляторний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Дальність/радіус обприскування | 6 м |
| Об'єм бака | 12 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 130 см |
| Довжина шланга | 120 см |
| Загальна вага | 5 кг |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 2 055 ₴


