

Комплект обприскувач акумуляторний БУКОВИНА CL-16В та турбо насадка Grunhelm CF-107E
- Готово до відправки
- Код: 132022-1
2 099 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Комплект обприскувач акумуляторний БУКОВИНА CL-16В та турбо насадка Grunhelm CF-107E»

55,25 ₴
Кран-ручка для обприскувача
Обприскувач акумуляторний БУКОВИНА CL-16В допоможе швидко обробити великі площі посівів від шкідників та захворювань, а також внести добрива рівномірним шаром. Підкачування рідини відбувається автоматично завдяки наявності акумулятора, заряду якого вистачає кілька годин безперебійної роботи. Обприскувач має гнучкий шланг і телескопічну трубку, що дає великий радіус розпилення до 7 м. Тому обробка території або саду не триватиме багато часу. Широка горловина бака є зручною для приготування розчину. Дана модель має ергономічний дизайн та оснащена широкими ременями на плечах, що сприяють рівномірному розподілу ваги.
Комплектація
• Обприскувач • Розпилювальні сопла • Зарядний пристрій • Інструкція • Гарантія
Об'єм бака
16 л
Спосіб перенесення
Ранцевий
Тип обприскувача
Акумуляторний
Давление
2-4 Bar
Насадка Grunhelm CF-107E використовується в парі з акумуляторним обприскувачем для збільшення швидкості та дальності результатів роботи. Модель Grunhelm CF-107E оснащена двигуном з повітряною турбіною, що дозволяє розпорошувати рідину на відстань 6 метрів. Завдяки такій насадці зручно обприскувати дерева. З інших особливостей моделі варто відзначити наявність кнопки живлення та простоту в роботі. Насадка Grunhelm CF-107E - чудовий помічник у боротьбі зі шкідниками. Підходить для всіх акумуляторних обприскувачів.
ОСОБЛИВОСТІ:
простота експлуатації;
висока швидкість роботи;
велика дальність розпилення;
компактні розміри.
Характеристики:
Гарантія - 1 рік
Тиск - 2-4 бар
Харчування - від 12В
Спосіб перенесення - Ручний
Тип обприскувача - Акумуляторний
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Дальність/радіус обприскування | 6 м |
| Об'єм бака | 16 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 130 см |
| Довжина шланга | 120 см |
| Загальна вага | 5 кг |
| Колір | Бірюзовий |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виробник | GRUNHELM |
- Ціна: 2 099 ₴


