Електросушарка для овочів і фруктів Profit M ЕСП 01Е 820вт. 35 л. неіржавка сталь
- Готово до відправки
- Код: ЭСП 01Е
9 699 ₴

Електросушарка для овочів і фруктів Profit M ЕСП 01 820вт. 35л. нержавіюча сталь.
Електросушарка від виробника «Профіт М» модель ЕСП-01 призначена для сушіння продуктів, а саме: яблук, грибів, груш, ягід, сухарів, лікарських трав, а також м’яса та риби в домашніх умовах. Вона надійна, компактна та зручна у користуванні. Не зважаючи на свій розмір та компактність, електросушка, є достатньо містка. Всередині сушарки встановлені металеві лотки, під якими розміщений блок з теном та вентилятором. Отвори в лотках є достатньо малі, що дозволяють сушити дрібні ягоди. Теплове випромінювання, що виділяється завдяки тену, дозволяє сушити при температурі від 30 до 90 градусів. При цьому продукти зберігають вітаміни практично повністю. Завдяки металевій конструкції з нержавіючої сталі, сушка не плавиться, та не виділяє неприємних запахів на відміну від пластику.

Режими роботи
• Яблука: 50-70 °C
• Груші: 65-70 °C
• Вишні: 70 °C
• Ягоди : 40-60 °C
• Гриби: 45-70 °C
• Риба М'ясо: 45-65 °C
• Трави: 35-40 °C
• Шипшина: 45-70 °C
Особливості
• Швидко висушує овочі /фрукти/м'ясо/рибу/гриби/трави та інше.
• Авто-вимикання при перегріві ТЕНу
• Низька енерго-споживність
• Об'єм сушильної камери 35л.
• Легка у користуванні
• Унікальний дизайн
• Габарити (ВхШхГ): 360х455х360мм
• Колір лотків: нержавіюча сталь
• Колір корпусу: нержавіка





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit M |
| Країна виробник | Україна |
| Споживана потужність | 820 Вт |
| Кількість секцій | 7 |
| Об`єм | 35 л |
| Вид секцій | сітка, лоток |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Термостат | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Вага | 11 кг |
- Ціна: 9 699 ₴











