ЕЛЕКТРОПЛИТА МРІЯ 15 М З ДВОМА СПИРАЛЬНИМИ ТЕНами
Електроплита Мрія 15М панель управління оснащена індикацією включеного стану електроконфорок та електронагрівачів духовки/. Духовка оснащена підсвічуванням, що дозволяє спостерігати за процесом приготування страви, не відкриваючи дверцята духовки
подвійне жаростійке скло дверцята духовки утримує тепло всередині протягом всього процесу приготування їжі. термостат підтримує задану температуру духовці в діапазоні до 300ºС . Регульовані опори компенсують кожну нерівність підлоги та дозволяють встановити плиту ідеально рівно на будь-якій поверхні. Плита легко транспортується, а також встановлюється як на підлогу, так і на стіл, завдяки знімній підставці. Якість підтверджена сертифікатом відповідності системи управління якістю за міжнародним стандартом ISO 9001-2001.
Номінальна напруга,
220
Рід струму
змінний
Встановлена потужність, не більше, кВт
3,2
Одночасно споживана потужність, не більше, кВт
2,2
Кількість електроконфорок, шт.
2
Тип електроконфорок
ТЕН
Потужність та діаметр кожної електроконфорки, кВт, мм:
1,0 - Ǿ145
Потужність електронагрівачів духовки (сумарна), кВт:
1,2
Регулювання потужності електроконфорок
східчасте
Кількість ступенів регулювання потужності електроконфорок
5
Регулювання потужності електронагрівачів духовки
східчасте
Регулювання температури в духовці
безступінчасте
Об'єм духовки, л
24,6
Габаритні розміри без упаковки (ШхГхВ), мм:
- з підставкою - 500х430х850
- без підставки - 500х430х490
Габаритні розміри з упаковкою (ШхГхВ), мм - 525х478х498
Маса нетто, кг - 19,0
Маса брутто, кг - 21,0
Маса підставки, кг - 3,0
| Основні | |
|---|---|
| Вид плити | Кухонна плита |
| Варильна поверхня | електрична |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Духова шафа | електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Характеристики духової шафи | |
| Об'єм духової шафи | 24.6 л |
| Кількість режимів приготування | 4 |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 3200 Вт |
| Клас енергоспоживання | B |
| Захист від перегріву | Так |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 47 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Глибина | 43 мм |
| Вага | 20.5 кг |
- Ціна: 11 000 ₴




