Опис Електрична плита Мрія 15М білий
Мініатюрна електрична плита Мрія 15М поміститься навіть на крихітній кухні, даючи водночас готувати улюблені страви всієї родини. Ця модель вирізняється простотою виготовлення.
Електрична плита Мрія 15М має 2 конфорки та невелику духовку, яка нагрівається до 300 градусів, даючи змогу швидко запікати будь-які страви. Також духовка забезпечена підсвіткою, щоб контролювати процес готування. Варильна панель покрита якісною та міцною емаллю, яка захищена від відколів і легко чиститься будь-якими мийними засобами.
Характеристики Електрична плита Мрія 15М білий
|
Тип |
електрична плита |
|
Модель |
Мрія 15М |
|
Основний колір |
білий |
|
|
|
|
|
|
| Загальні характеристики | |
|
Загальна кількість конфорок |
2 шт |
|
Об'єм духовки |
24.6 л |
|
Максимальна споживана потужність |
3.2 кВт |
|
Потужність кожної конфорки |
1 кВт (передня ліва), 1 кВт (передня права) |
|
Напруга живлення |
220/230 В |
|
Клас енергоспоживання |
B |
|
Індикатори залишкового тепла |
немає |
|
Тип керування |
поворотний механізм |
|
Утоплювані поворотні перемикачі |
немає |
|
Дисплей |
немає |
|
Ящик для посуду |
немає |
| Духовка | |
|
Кількість режимів роботи |
4 |
|
Режими роботи духовки |
нижнє нагрівання, верхнє нагрівання, верхнє нагрівання + нижнє нагрівання |
|
|
|
|
|
|
|
Максимальна температура |
300° |
|
Очищення духовки |
традиційна |
|
Кількість скел дверцят духовки |
2 |
|
Підсвітка духовки |
є |
|
Блокування дверцят духовки |
немає |
| Варильна панель | |
|
Матеріал покриття панелі |
емальована сталь |
|
Індукційні конфорки |
немає |
|
Число двоконтурних конфорок |
немає |
|
Число триконтурних конфорок |
немає |
|
Конфорка з овальною зоною нагрівання |
немає |
|
Число експрес-конфорок |
немає |
|
Розміри конфорок |
14.5 см |
|
Кришка |
немає |
| Додаткова інформація | |
|
Наявність кабелю живлення/вилки |
кабель із вилкою |
|
Комплектація |
решітка, деко, підставка під плиту, документація |
| Габарити та вага | |
|
Ширина |
50 см |
|
Висота |
47 см |
|
Глибина |
43 см |
|
Вага |
20.5 кг |
|
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Вид плити | Кухонна плита |
| Варильна поверхня | електрична |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Духова шафа | електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Характеристики духової шафи | |
| Об'єм духової шафи | 24.6 л |
| Кількість режимів приготування | 4 |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 3200 Вт |
| Клас енергоспоживання | B |
| Захист від перегріву | Так |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 47 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Глибина | 43 мм |
| Вага | 20.5 кг |
- Ціна: 11 000 ₴




